Jesteśmy firmą z doświadczeniem.

 

Od 30 lat zajmujemy się adaptacjami i projektowaniem domów. Współpracujemy z biurami projektowymi z całej Polski – pomożemy Ci w wyborze projektu, który będzie pasował do działki i oczekiwań Twojej rodziny. Przygotujemy dla Ciebie pełną dokumentację projektową i złożymy ją w odpowiednim Urzędzie, by zaoszczędzić Twój czas.

 

Z NASZĄ POMOCĄ:
1. Wybierzesz idealny projekt
2. Uzyskasz pozwolenie na budowę
3. Rozpoczniesz realizację domu swoich marzeń!

 

Nie mamy sobie równych na lubelskim rynku – przygotowaliśmy dokumentację do około tysiąca wybudowanych domów w Lublinie i okolicach. Nasi klienci polecają nas swoim znajomym i rodzinie, bo nasze usługi to najwyższa jakość za najlepszą cenę. Część naszych domów można obejrzeć w zakładce „Realizacje”. Możliwe, że któryś z Twoich sąsiadów korzystał z naszych usług, bo domy z naszej pracowni znaleźć można w całym województwie lubelskim.

 

Nasi architekci i projektanci to profesjonaliści.

 

Jeśli szukasz architekta, który w kreatywny sposób zrealizuje Twoją wizję wymarzonego domu, to trafiłeś pod właściwy adres. Uważnie słuchamy naszych Klientów i proponujemy im nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i materiałowe. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z uprawnieniami: architekci, konstruktorzy, projektanci w branżach sanitarnej i elektrycznej, z dużym doświadczeniem – to gwarancja projektu wykonanego zgodnie z przepisami oraz zasadami sztuki budowlanej, a tym samym szybkie uzyskanie pozwolenia i bezproblemowy przebieg budowy. Nasi projektanci przynależą do odpowiednich Izb zawodowych – jest to potwierdzenie ich wiedzy i umiejętności.